Login or Register to save videos, comment and join the community trends. NO ADS!

Özgü Namal'ın oğlu kocaman oldu! Şimdiki haline bakın

· 11 · 24.4 thousand
Posted 4 months ago
özgü, namak, ın, oğlu, kocaman, oldu, şimdiki, haline, bakın, işte, özgü namal, ve, çocuğu, ünlü, sinema, dizi, yıldızı, en, son, yetenek, sizsiniz, türkiye, jüri, üyesi, namal, reklam, cı, eşi, çocuklarını, nazar, değmesin, diye, kimseye, göstermiyor, deli havadis, magazin havadis, magazin, magazin burda, magazin haber, güncel, güncel magazin, güncel haber, son dakika
Category: Entertainment
Description: Özgü Namal'ın oğlu kocaman oldu! Şimdiki haline bakınÖzgü Namal 2014 yılında reklamcı Ahmet Serdar Oral ile aşk yaşamaya başlamış, 2015 yılının nisan ayında oğlu Nefes'i dünyaya getirmişti.Özgü Namal, doğumun ardından setlere ara verdi ve Kilyos'taki evine yerleşti. Geçtiğimiz yıl aralık ayında da ikinci bebeği Elem Su'yu dünyaya getirdi.Nazar korkusu nedeniyle çocuklarını gözlerden uzak büyüten Namal'ın oğlu Nefes'in yeni fotoğrafı ortaya çıktı.Geçtiğimiz günlerde 2 yaşına basan Nefes'in annesine olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı.İŞTE ÖZGÜ NAMAL VE ÇOCUKLARI...
Duration: 5 minutes and 4 seconds
Rating: 7/10 - Good
Definition: SD
Published: May 04, 2017
Uploader: Deli Havadis

Comments

Login / Register to comment.

Related Videos

Deli Havadis • 6 days ago
İbrahim Erkal'ın eşi: Son gün İbrahim'e bebeğimizin kıyafetlerini koklattık Beş ay önce beyin kanaması geçirip ölen türkücü İbrahim Erkal’ın eşi Filiz Akgün Erkal ilk kez Posta gazetesine konuştu. “O gün kötü bir şey olacağını hissettim. İbrahim’e ‘Bu gece sokağa çıkma ne olur’ dedim. Ama beni dinlemedi. Öldüğüne hâlâ inanamıyorum. Konserde ve dönecek diye bekliyorum” dedi. Yaşamayan bilemez. Ölüm acısının şifası yok. Hiç geçmiyor. Fakat mecburum güçlü olmaya. Üç çocuğum var, onlar bana muhtaç. Babalarını kaybettiler. Güçlü bir anneye ihtiyaçları var. Mutsuz çocuklar olmasınlar. Evde onun eksikliği hiç azalmıyor. Bir yanım hep eksik, bir yanım hep yalnız. Aynı semtteyim ama o evde değilim. Çünkü o evde nereye baksam İbrahim’i görüyordum. Her yerde anılarımız var. Bir gün olsun beni üzmemiş, canımı yakmamış. Kalamadım o evde, hemen taşındım. Biraz olsun dedim uzaklaşırsam belki iyi olur. Tabii ki gittiğin yere yüreğini de götürüyorsun, değişen bir şey yok. Oğlum babasının cenazesine kadar her şeyinde bulundu. Kızım Dilara ise 13 yaşında, o hiç bu durumu kabullenemedi. Ne cenazeye geldi ne de evin önüne geldiğinde bakabildi. Ama çok şükür büyük sorunlar yaşamadık. Psikolojik destek de aldırıyorum. Bir aylık hastane süreci bizi alıştırdı sanki. Düşer düşmez vefat etmiş olsaydı daha farklı olurdu. Ben eşimi kaybettim, onlar babalarını. Çocuklar için daha zor. Bebek onu hiç tanımayacak. Ama çok şanslı, babası hakkında hep çok güzel yorumlar duyacak. Her şey kader. İbrahim gönlü güzel bir insandı. Ne maddi ne de manevi hiçbir şeyimi kısıtlamadı. Allah yattığı yerde rahat ettirsin, keşke gitmeseydi ama gitti. Ben hiç yanına giremedim. Bir kez zorladılar, girdim. Eline dokundum buz gibiydi. O gün kaybedeceğimi anladım. Son gün görümcem bebeğimizin kıyafetini götürdü, ona koklattı, o gece de yaşamını yitirdi. Alkolik olduğu çok çirkin bir iftira. Elbette içerdi ama dozunda. Alkolik olsa eve, bize zararı olurdu, evli kalamazdım. İnsanlar konuşurken çocuklarını da mı düşünmüyor? Bu iftirayı atanlar nasıl yaşadığına değil nasıl uğurlandığına baksınlar. Çok iyi yaşamış ki milyonlar uğurladı. 'Ömrüm’ şarkısını bana yazdı. Geldi dedi ki, “Sana öyle bir şarkı yaptım ki ‘Canısılar’ falan hikaye. Hiçbir şey bunun gibi değil. Bütün Türkiye duyacak” dedi. Gerçekten de öyle oldu. Ömrüydük birbirimizin ama ömrü uzun sürmedi.
By dermisim • 1 week ago
Yerli 61 çocuk ünlünün geçirdiği değişim sizi çok şaşırtacak. Bakalım onları eski hallerinden tanıyabilecek ...
Deli Havadis • 4 months ago
Sibel Can'ın kızı Melisa Ural'ın son haline bakın! Sibel Can'ın doğduğundan beri merak edilen kızı Melisa Ural'ın sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarda gittikçe annesine benzemesi dikkatlerden kaçmadı Sibel Can'ın, kızı Melisa Ural doğduğu günden beri basının ilgi gösterdiği çocuklardan biriydi. Ancak Melisa hep magazin dünyasından uzak kalmayı başardı. 1994 yılında dünyaya gelen Melisa Ural, şu an London College of Communication’da İletişim Bölümü’nde okuyor. GİTTİKÇE ANNESİNE BENZİYOR Instagram'da 122 bin takipçisi olan Melisa Ural'ın giderek annesi Sibel Can' a da benzemesi gözlerden kaçmadı. 23 yaşında olan Melisa Ural'ın işte son hali. Daha çok ailesiyle ilgili paylaşım yapan Melisa Ural'ın Instagram fotoğrafları;
TMC FİLM • 5 months ago
İstanbul ve gece. 5 hikaye. Birbirinden çok ayrı gibi görünen bu hikayeleri birleştiren bir tek şey vardır. Hepsi eski peri masallarına benzerler. Bir çingene klarnetçiyi Fareli Köyün Kavalcısı'na dönüştürür. Kırmızı Şapkalı Kız bir mafya kuryesidir. Cindirella ise talihsiz bir fahişe. Katilinden kaçan ' dünya güzeli ' bir prenses Beyoğlu ormanında 8. cüceyle karşılaşır. İstanbul bataklığına yeni gelmiş bir kürt genci Uyuyan Güzel ile tanışır. 5 ünlü masal, İstanbul gecesinde bir belirir bir kaybolur. Sıradan hayatların içinde masalımsı pırıltılar yanar ve söner... TMC Film www.tmc.com.tr www.facebook.com/tmcfilm www.twitter.com/tmcfilm www.instagram.com/tmcfilm ( anlat istanbul hd izle, anlat istanbul hd, anlat istanbul full izle, anlat istanbul tek parça, anlat istanbul izle, anlat istanbul full, anlat istanbul tek parça izle, eski filmler, TMC, TMC Yapım, anlat istanbul alt yazılı izle, anlat istanbul ingilizce alt yazılı izle )
Deli Havadis • 1 week ago
Doktorlar Zenan Melike Güner'e bakın evlenince bambaşka biri oldu Bir döneme damga vuran dizilerden olan Doktorlar teve 2 ekranlarında yeniden yayınlanınca, herkes oyuncuların son hallerini merak ediyor. Doktorlar karakterinde Zenan karakteriyle hafızalara kazınan daha sonra ekranlarda yer almayan Melike Güner şimdi ne yapıyor? 2014 yılında evlendikten sonra ekranlara ara veren ve sadece tiyatroya yönlendiren Melike Güner'in son halini görenler bir hayli şaşırıyor. Şimdi 2 çocuk annesi olan Melike Güner detaylar videomuzda... 2006 yılında yayın hayatına başlayan ve hala tekrarları yayınlanan Doktorlar'da Zenan karakteri oldukça konuşulmuştu. Dizide Bekir Aksoy'a aşık olan Zenan gerçek hayatta da aradığı aşkı buldu. 38 yaşında olan Melike Güner kendinden 12 yaş büyük eşi Ali Haydar Bozkurt ile 2013 yılında dünyaevine girdi. Evlendikten sonra ekranlarda yer almayan Melike Güner'in şu an ne yaptığı merak ediliyor. 38 yaşındaki güzel oyuncu şu an sadece çocukları ve tiyatroyla ilgileniyor. Ekranlara dönmeyi düşünmeyen güzel oyuncu instagram'da sık sık fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor. Eşi ve çocuklarıyla sık sık fotoğraf paylaşan Melike Güner'in 2 çocuğu bulunuyor. Hem kız hem erkek bebek doğuran Melike Güner, sıklıkla eski arkadaşlarıyla buluşuyor. Doktorlar dizisinde Ela ve Zenan karakterini canlandıran iki güzel oyuncu instagram hesabından beraber çekildikleri fotoğrafları atmayı ihmal etmiyor.
tvem • 2 years ago
www.tvemhaber.com
Deli Havadis • 4 months ago
Vildan Atasever'i gören tanıyamadı! Değişimin bu kadarı Vildan Atasever, Türkiye'nin en güzel kadın oyuncularından biri. Anlaşılan cerrahi müdahalelerle güzelliğine güzellik katmak istedi. Şimdilerde Vildan Atasever'i gören tanıyamıyor. Estetik onu o kadar çok değiştirmiş ki, görenler onu önce dünyaca ünlü tenisçi Maria Sharapova'ya benzetiyor. Altın Portakal ödüllü oyuncu Vildan Atasever, yaptırdığı estetik operasyonlarla yeni bir görünüme kavuştu.
Semih özdemir • 5 years ago
Unutulmayan Diziler • 1 week ago
Akasya Durağı'nın bütün bölümlerini bu linkten izleyebilirsiniz: https://goo.gl/1MSJV0 Akasya Durağı, Türk komedi, aile dizisi. Kemal Güneş (Zafer Ergin) zengin bir sanayicidir. Karısı Melahat Güneş (Melek Baykal) ve kızı Tuğçe ile birlikte güzel bir hayat sürerken şirketi iflas etmiş ve intihar etmiştir. Bunun üzerine Kemal'in 15 yıldır özel taksi şoförü olan Nuri Bey (Zeki Alasya) Melahat'ın taşındığı evde onunla konuşarak kurduğu Akasya Durağı'nda çalışmasını ister. Kızı buna karşı çıkar ama Melahat bunu kabul eder. Her hafta binbir çeşit sorunlarla uğraşıyor bütün Akasya Durağı. Sinan (Levent Ülgen) daha evvel başka bir filmde En Son Babalar Duyar'da Kadir adıyla oynarken bir sahtekarlık ustası olarak portre etmiştir. O karaterini bu filmde devam ettiren Sinan, Osman (Cezmi Baskın) (ya da Sinan'ın lakabıyla "Osman Aga") ona katılır. Osman, Trakya şivesi konuşmasıyla komik sahneler yaratır. Hep "Avrupalıyım" diye geçinir fakat kimse onu öyle düşünmez. Unutulmaz diziler, unutulmaz roller, unutulmaz sahneler; Unutulmayan Diziler Kanalı'nda sizlerle. İyi Seyirler.
Şeytanın Kavalı 2 • 5 months ago