Login or Register to save videos, comment and join the community trends. NO ADS!

Kedimiz Ponçiği Veterinere Götürünce Çok Kızdı !

· 713 · 974 thousand
Posted 1 month ago
melike, melike elif, eğlence, çocuk videosu, slime, komedi, oyun, oyuncak, veteriner, kedi, kedi videosu, ponçik
Category: Entertainment
Description: Merhaba arkadaşlar kedimiz ponçiğin ilk aşıları için veterinere götürdük ►TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy► DİĞER KANALLARIMIZ► Melike Elif : https://goo.gl/7invbG► Eren Ali : https://goo.gl/XumcYi► Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq► Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR►Sosyal Medya Adreslerimiz►Facebook : https://goo.gl/2SHzJU►Twitter : https://goo.gl/pHHMNa►instagram : https://goo.gl/z57zfA►Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] Adresine Yazınız.►Lütfen ;►Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz.►Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Duration: 12 minutes and 13 seconds
Rating: 9/10 - Excellent
Definition: HD
Published: July 02, 2017
Uploader: OyuncaX TV

Comments

Login / Register to comment.

Related Videos

OyuncaX TV • 4 weeks ago
Merhaba arkadaşlar tatilden gelir gelmez hemen kedimizin aşılarını yaptırmaya gittik ama orda okadar tatlı bir kedi vardı ki azkalsın onuda alacaktık. ►TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy ► DİĞER KANALLARIMIZ ► Melike Elif : https://goo.gl/7invbG ► Eren Ali : https://goo.gl/XumcYi ► Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq ► Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR ►Sosyal Medya Adreslerimiz ►Facebook : https://goo.gl/2SHzJU ►Twitter : https://goo.gl/pHHMNa ►instagram : https://goo.gl/z57zfA ►Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] Adresine Yazınız. ►Lütfen ; ►Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. ►Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
OyuncaX TV • 1 day ago
Merhaba arkadaşlar annemle a101 ve şoktan 15 liraya en güzel aburcubur challenge yaptık sizce en güzel hangisi? ►TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy ► DİĞER KANALLARIMIZ ► Melike Elif : https://goo.gl/7invbG ► Eren Ali : https://goo.gl/XumcYi ► Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq ► Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR ►Sosyal Medya Adreslerimiz ►Facebook : https://goo.gl/2SHzJU ►Twitter : https://goo.gl/pHHMNa ►instagram : https://goo.gl/z57zfA ►Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] Adresine Yazınız. ►Lütfen ; ►Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. ►Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
OyuncaX TV • 6 hours ago
Merhaba arkadaşlar kocaman havuzlardan sonra şimdide mini havuza girdim hemde cıvık cıvık slime dolu ►TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy ► DİĞER KANALLARIMIZ ► Melike Elif : https://goo.gl/7invbG ► Eren Ali : https://goo.gl/XumcYi ► Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq ► Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR ►Sosyal Medya Adreslerimiz ►Facebook : https://goo.gl/2SHzJU ►Twitter : https://goo.gl/pHHMNa ►instagram : https://goo.gl/z57zfA ►Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] Adresine Yazınız. ►Lütfen ; ►Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. ►Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
OyuncaX TV • 9 months ago
Uzun zamandır aklımızda olan ve sizlerinde yoğun isteği üzerine kedimiz ponçiği yıkadık arkadaşlar :)) ► Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG ►Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Kedinizi banyoda yıkamanız halinde ise yapmanız gerekenler; Veteriner Bilgi Videosu: https://www.youtube.com/watch?v h_9x-hU6UH4 Banyo ortamı yeterince sıcak olmalıdır. Öncelikle küveti 5 santim derinliğinde ılık su ile doldurun. Küveti su ile doldurduktan sonra hem küvetteki suyun hem de akar sıcak suyun ısısını kontrol edin.Asla su çok sıcak olmamalıdır. Banyoda küvetten kaçması halinde onun ya da sizin yaralanmasına sebep olabilecek maddeleri kontrol altına alın. Kedinize banyoya sinirli hareketlerle sokmayın. Olabildiğince yumuşak bir şekilde ve onu severek banyoya alın. Banyoda sükunetin sağlandığından emin olduktan sonra onu yavaşça küvetin içine koyun. Bir elinizle onu tutup bir elinizle de akar sudan ya da küvetin içindeki sudan yararlanarak kibar hareketlerle tüylerini ıslatın. Tüylerin ıslanmasının ardından yumuşak el hareketleri ile tüyleri şampuanlayın. Çok şampuan kullanmayın ve de gözlerine, burnuna, ağzına şampuanı kaçırmayın. Bu yüzden kafasını mümkünse yıkamayın. Şampuanladıktan sonra yine yavaş hareketlerle tüylerini su ile durulayın. Tekrar tekrar şampuan ve su uygulamayın. Bir kez şampuanlamanız yeterli olmalıdır. Aşırı şampuan kullanımında derisini kurutabilirsiniz. Banyonun bitiminde onu hemen havlu ile kurulayın. Tüylerin ıslaklığını iyice alıncaya kadar onu kurulayın. Ama kurulama işlemini sert hareketlerle yapmayın. Eğer kediniz tahammül edebiliyorsa çok gürültücü olmayan bir saç kurutma makinesi ile tüyleri kurutmaya çalışın. Saç kurutma makinesini çok yakın tutmayın, yüzüne uygulamayın. Eğer saç kurutma makinesine hiç bir şekilde izin vermiyorsa, başka bir kuru havlu ile onu sarıp yazın rüzgar almayan bir odaya kışın ise içinde rahatça hareket edebileceği bir kedi evine alıp kedi evini de kaloriferin yanına koyun. Banyodan sonra hemen dolaşmasına izin vermeyin. Aksi takdirde üşütebilir ve de nemli tüylerini kirletebilir. Sıhhatler olsun!
OyuncaX TV • 1 month ago
Merhaba arkadaşlar her gün sabah 9 da öğlen 12 ve 3 te akşama doğru saat 5 te toplam 4 video atıyoruz unutmayın ;) ►TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy ► DİĞER KANALLARIMIZ ► Melike Elif : https://goo.gl/7invbG ► Eren Ali : https://goo.gl/XumcYi ► Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq ► Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR ►Sosyal Medya Adreslerimiz ►Facebook : https://goo.gl/2SHzJU ►Twitter : https://goo.gl/pHHMNa ►instagram : https://goo.gl/z57zfA ►Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] Adresine Yazınız. ►Lütfen ; ►Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. ►Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
OyuncaX TV • 3 hours ago
Merhaba arkadaşlar tutkal şelalesi videomuzda ortaya çıkan ilginç slime ile yeniden slime yapmayı deniyoruz ►TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy ► DİĞER KANALLARIMIZ ► Melike Elif : https://goo.gl/7invbG ► Eren Ali : https://goo.gl/XumcYi ► Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq ► Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR ►Sosyal Medya Adreslerimiz ►Facebook : https://goo.gl/2SHzJU ►Twitter : https://goo.gl/pHHMNa ►instagram : https://goo.gl/z57zfA ►Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] Adresine Yazınız. ►Lütfen ; ►Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. ►Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
OyuncaX TV • 2 months ago
Uzun zamandı odada yalnız kalan temizlikçiye arkadaş olsun diye kedimiz ponçikle tanıştırdım ama o beni kandırıp kaçtı.. ►TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy ► DİĞER KANALLARIMIZ ► Melike Elif : https://goo.gl/7invbG ► Eren Ali : https://goo.gl/XumcYi ► Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq ► Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR ►Sosyal Medya Adreslerimiz ►Facebook : https://goo.gl/2SHzJU ►Twitter : https://goo.gl/pHHMNa ►instagram : https://goo.gl/z57zfA ►Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] Adresine Yazınız. ►Lütfen ; ►Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. ►Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
OyuncaX TV • 1 month ago
Merhaba arkadaşlar kedimiz ponçiğe çok sevdiği bir oyuncak yaptım sonradan fark ettik ponçik kaydırağı çok seviyormuş !! ►TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy ► DİĞER KANALLARIMIZ ► Melike Elif : https://goo.gl/7invbG ► Eren Ali : https://goo.gl/XumcYi ► Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq ► Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR ►Sosyal Medya Adreslerimiz ►Facebook : https://goo.gl/2SHzJU ►Twitter : https://goo.gl/pHHMNa ►instagram : https://goo.gl/z57zfA ►Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] Adresine Yazınız. ►Lütfen ; ►Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. ►Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
OyuncaX TV • 2 months ago
Merhaba arkadaşlar kuzenim sinem ve babamla bu sefer sınırları zorladık ►Sinem Şahin Kanalı : https://goo.gl/iJF6FK ► DİĞER KANALLARIMIZ ► Melike Elif : https://goo.gl/7invbG ► Eren Ali : https://goo.gl/XumcYi ► Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq ► Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR ►Sosyal Medya Adreslerimiz ►Facebook : https://goo.gl/2SHzJU ►Twitter : https://goo.gl/pHHMNa ►instagram : https://goo.gl/z57zfA ►Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] Adresine Yazınız. ►Lütfen ; ►Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. ►Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
OyuncaX TV • 7 months ago
Merhaba arkadaşlar akşam akşam ponçik melikeye öyle bir kafa tuttuki bizde bunu videoya çektik süper bir maç oldu :P ► Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR ► Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG ► Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv ► Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq ►Sosyal Medya Adreslerimiz ►Facebook : https://goo.gl/2SHzJU ►Twitter : https://goo.gl/pHHMNa ►instagram : https://goo.gl/z57zfA ►Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] Adresine Yazınız. ►Lütfen ; ►Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. ►Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.