Login or Register to save videos, comment and join the community trends. NO ADS!

Hannes Võrno ja Peeter Oja / ROADSHOW 'EESTI 99' - 251 osa

· 1 · 10.9 thousand
Posted 2 years ago
Nädalalõpp Kanal 2ga, Peeter Oja, Hannes Võrno, roadshow “Eesti 99”
Category: Music
Description: Nädalalõpp Kanal 2gaOsa 39 Hooaeg 42.10.2015 21:30
Duration: 3 minutes and 25 seconds
Rating: 9/10 - Excellent
Definition: SD
Published: October 05, 2015

Comments

Login / Register to comment.

Related Videos

muhk2007 • 3 years ago
2001. aasta suvel läksid kuus prominentset meesterahvast nädalaks ajaks mahajäetud talumajja elama. Maailmakuulsa telesarja "Robinsonid" eeskujul tohtis igaüks kaasa võtta vaid ühe temale armsa eseme. Meeste eesmärk oli end proovile pannes uurida, kas tänapäeva Eestis on võimalik minimaalse palgaga toime tulla, ja kui on, siis mil viisil. "Jürgensonid" on humoristlik täisdokumentaalne teleuurimus ellujääjatest kohalikes Eesti oludes. Stsenaristid ja režissöörid: Toomas Hussar, Allan Kukk Produtsent: Artur Talvik Operaatorid: Kristjan-Jaak Nuudi, Pelle Vellevoog Helioperaatorid: Rasmus Nurk, Mihkel Kadak Helikujundus: Ivo Felt Helilooja: Ardo Ran Varres Jürgensonid: Hannes Võrno, Peeter Oja, Tarmo Leinatamm, Peeter Volkonski, Peeter Ristsoo, Mart Kivastik Saatejuht: Raivo E. Tamm Pikkus: 15 saadet x 25′ Formaat: Beta SP Sari on toodetud Eesti Televisoonile.
MARKUS JA MARGUS KAKS • 3 years ago
OMG
POINT • 2 years ago
Võrno ja Oja viivad “EESTI 99” üle piiri! Hannes Võrno ja Peeter Oja roadshow “EESTI 99” on viimase kahe nädala jooksul kütnud kirgi, leidnud vastukaja ja lahutanud inimeste meelt üle terve Eesti. Novembri alguseks on aeg küps et minna ja katsuda eestlase huumoritaju väljaspool eestit. 5. november on kuupäev, mil Eesti värskeim absurdihuumor jõuab Soome. Roadshow “EESTI 99” tuuakse publiku ette Helsinki Kulttuuritalo Aalto saalis. Lavastuse kaks karakterit on selleks otstarbeks astunud kaamera ette ja saadavad video-tervituse eestlastele Soomes.
MrTervitus • 2 years ago
SirIcyy • 2 years ago
Henrik Normann saates Nädalalõpp KANAL2ga. Kiiruseületamise huumor.
Illimar Saatväli • 2 years ago
Osa 39 Hooaeg 4 2.10.2015 21:30
ViinFun • 1 year ago
Indrek Taalmaa TV šõus "Nädalalõpp Kanal 2ga" https://www.facebook.com/nadalalopp http://www.kammerteater.ee/et https://et-ee.facebook.com/indrek.taalmaa
Mabrilla • 5 years ago
Peeter Oja teeb hommikuterevisioonis võileiba.
raunonet • 6 years ago