Login or Register to save videos, comment and join the community trends. NO ADS!

Eyüp Can'dan CHP'ye sert suçlama

· 3 · 3.4 thousand
Posted 4 years ago
360 derece, İmralı Süreci, Abdullah Öcalan ile görüşme, imralı ile görüşme, Eyüp Can, demokratik açılım, Şirin Payzın, kürt sorunu
Category: News & Politics
Description: İmralı süreciyle ilgili '360 Derece' programında Şirin Payzın'ın sorularını yanıtlayan Radikal gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Can, 'CHP barış sürecinin kenarında bile değil'' dedi.
Duration: 1 minute and 48 seconds
Rating: 4/10 - Poor
Definition: SD
Published: February 28, 2013
Uploader: CNN TÜRK

Comments

Login / Register to comment.

Related Videos

CNN TÜRK • 10 hours ago
CNN TÜRK, CNN'in kendi ismiyle, Atlanta dışında yönetilen, 24 saat ulusal bir dilde haber yayıncılığı yapan ilk ulusal kanaldır. Canlı Yayın: http://www.cnnturk.com/canli-yayin Yayın Akışı: ➤ http://tv.cnnturk.com/ Son Dakika: ➤ http://www.cnnturk.com/sondakika İlk bilen siz olun: ➤ http://www.cnnturk.com ➤ http://twitter.com/cnnturk ➤ http://facebook.com/cnnturk ➤ http://instagram.com/cnnturk/ ➤ http://youtube.com/cnnturk
CNN TÜRK • 3 years ago
Hafta Sonu Keyfi'nde Hakan Çelik, yazar Elif Şafak ile söyleşi yaptı. Şafak, Gezi olayları hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Orantısız polis şiddeti uygulandığını belirten Şafak, Gezi sürecinde birçok insanın başarısız bir sınav verdiğini söyledi. Hafta Sonu Keyfi'nin tüm videolarına ulaşmak için: http://tv.cnnturk.com/haftasonukeyfi
CNN TÜRK • 2 days ago
Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında Türkiye'nin mevcut siyasi durumu, Enis Berberoğlu gerilimi ve 2019'a doğru partilerin siyaset stratejileri konuşuldu. Konuklardan Hukukçu Prof. Dr. Ersan Şen, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun tutuklanma ihtimalinin olup olmadığını açıkladı. Şen, "Bir tutuklamanın gelebilme ihtimali sıfır. Bir şekilde gelebilir, o da Kılıçdaroğlu'nun dokunulmazlığının Genel Kurul tarafından kaldırılması ile..." diye konuştu.
Women in the World • 2 years ago
A conversation between Egyptian satirist Bassem Youseff and best-selling Turkish author Elif Shafak reveals the push and pull of modernism versus traditionalism, as Muslim women redefine and reclaim Islam for themselves.
CNN TÜRK • 2 days ago
CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Gündem Özel programında Deniz Bayramoğlu'nun konuklarından biri de Astrolog-Yazar Ata Nirun'du. Nirun yaptığı konuşmada, "Güneş tutulmaları çok büyük bir korku kaynağıydı." açıklamasında bulundu.
Eyüp Başer • 4 months ago
'EyupCan " BuzzMyVideos tarafından korunan yasal haklara sahiptir. Kopyalanması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Videoların Kopyalanması ve Başka Hesaba Yüklenmesi Yasaktır. Aksi Taktirde Kanalınız Telif Hakkından Kapatılacaktır !ABONE OLUNUZ ve TAKİP EDİNİZ..
Onur Kapakli • 2 years ago
Seyit Eyyüpoğlu Mecliste Yemin Ediyor
CNN TÜRK • 21 hours ago
Ünlü sanatçı Haluk Levent, Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde çıkan orman yangınında 15 hektar alanın zarar görmesinin ardından bölgenin ağaçlandırılması için sosyal medya üzerinden çağrıda bulundu. Levent'in çağrısına yalnız çevreciler değil, Orman Bakanlığı da cevap verdi; "Kasım'da ağaçlandıracağız" dedi. Levent, Saynur Tezel'in sunduğu Günlük programına bağlanarak başlattıkları kampanyayı anlattı, "Toplumda ayrışma olmaması için bakanlıkla birlikte hareket ediyoruz" dedi.
CNN TÜRK • 21 hours ago
Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına konuk olan Hava Kuvvetleri eski Savcısı Hakim Albay Ahmet Zeki Üçok, darbe girişiminin gerçekleştiği 15 Temmuz 2016 gecesi, darbeye katılmayan 187 generalin ne yaptığını sordu. "15 Temmuz gecesi bizim 358 general amiralimiz vardı. Bu 358 general amiralimizin 171 kişisi fiilen darbeye katıldığı gerekçesiyle, şu anda tutuklu ya da TSK'dan ihraç edildi. Geriye kalan 187 tane generalimiz var. Bu generallerimiz, Türk halkına, darbe gecesi nerede olduklarını ve ne yaptıklarını mutlaka izah etmeleri gerekir" dedi.
Video Dünyası • 1 year ago
Türkiye’yi terör örgütü IŞİD’e sarin gazı vermekle suçlayan CHP’li vekil Eren Erdem hakkında soruşturma başlatıldı. Bir Rus televizyonuna verdiği röportajda, hükümeti terör örgütü IŞİD’e sarin gazı vermekle suçlayan CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem hakkında dün vatana ihanetten yapılan suç duyurularının ardından bugün de Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı harekete geçti. Röportajın kaydını inceleme altına alan Başsavcılık, Erdem hakkında soruşturma başlattı.