Login or Register to save videos, comment and join the community trends. NO ADS!

Doktorum 12. Bölüm- Kolon Kanserinin Belirtileri!

· 8 · 35 thousand
Posted 1 year ago
Kanal D, Channel DTurkish TVKanald, Doktorum izle, Doktorum tek parça izle, Doktorum 720p izle, Doktorum full izle, Doktorum hd izle, Doktorum son bölüm izle, Kanal D program izle, fragman izle, Doktorum, Doktorum klipleri, sağlık, Murat Aksoy, Hilal Ergenekon, pratik bilgiler, Kolon Kanseri, Kolon Kanserinin Belirtileri, Kolonoskopi, Kronik kabızlık, dışkıda kanama
Category: Entertainment
Description: Kronik kabızlık, dışkıda kanama, geçmeyen ishal gibi belirtilerle ortaya çıkan Kolon Kanserinin, Kolonoskopi sayesinde önceden teşhisinin önemi Doktorum'un bu bölümünde anlatıldı!
Duration: 4 minutes and 18 seconds
Rating: 8/10 - Good
Definition: HD
Published: July 26, 2016
Uploader: KanalD

Comments

Login / Register to comment.

Related Videos

stoma ile yaşam ankara • 3 years ago
SIHHATTV • 2 years ago
doç.dr.laika karabulut kolon kanserinin belirtileri hakkında bigi veriyor
Ben TV • 1 year ago
Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. BERKHAN SAVAŞÇIN'ın konuk olduğu Sağlık Rehberi'nde kolon kanserinin oluşum sebepleri, teşhisi ve tedavi süreci hakkında önemli bilgiler verildi. Selcan Adıtatar'ın sunduğu Sağlık Rehberi çarşamba 11.10'da Ben TV'de.
Muammer Altok • 3 years ago
Mesane kanseri tanısı ve tedavisinde ilk aşama endoskopik olarak tümörün mesanede görüntülenmesi ve rezeke edilmesidir (Transüretral mesane tümörü rezeksiyonu - TUR-MT). Bu videoda sağ üreter (böbrek ile mesane arasındaki idrar kanalı) orifisinin (açıklık) hemen üstünde yaklaşık 2,5 cm, mesanenin sol-taban bölgesinde ise milimetrik boyuttaki mesane tümörünün tedavisi gösterilmektedir. Orifiste iyileşme döneminde bir daralmaya veya soruna neden olunmaması için hasta işlem sonrasında double-J takılmaktadır.
Hasan Taşçı • 2 years ago
Doktor Sensin • 5 years ago
Prof.Dr.Abdullah Zorluoğlu kolon kanserinin belirtilerini anlatıyor.
KanalD • 1 year ago
Muhteşem yorumuyla İrem Derici'nin seslendirdiği "Kalbimin Tek Sahibine" adlı şarkı Tatlı İntikam'da sizlerle.
Sağlığım İçin Herşey • 2 years ago
İltihabi Bağırsak hastalıkları hakkında Sindirim Sistemi Hastalıkları Uzmanı Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji Bilim Dalı Başkanı aynı zamanda Akdeniz Kanser Araştırmaları Derneği Başkanı Prof. Dr. Nurdan Tözün bilgi verdi.
KanalD • 1 year ago
Duru'nun hain planı ile balo gecesinde vals yapan Gökçe'nin ayakkabısını topuğu kırılıyor ve kendini bir anda yerde buluyor.
Medipol Sağlık Grubu • 1 year ago
Medipol Üniversitesi Hastanesi Medikal Onkoloji Uzmanı Doç. Dr. Ahmet BİLİCİ Kolon Kanseri nedenleri, belirtileri ve tedavisi ile ilgili Habertürk Sağlık programına konuştu.