Login or Register to save videos, comment and join the community trends. NO ADS!

Bodrum Masalı 34. Bölüm - Kelebek'i uyandıran öpücük!

· 768 · 2.2 million
Posted 5 months ago
Kanal D, Channel DTurkish TVKanald, Bodrum Masalı, Bodrum Masalı dizisi, Bodrum Masalı bölümler, Bodrum Masalı özel klipler, Timuçin Esen, Şevval Sam, Nejat İşler, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Toprak Sağlam, Dilan Çiçek Deniz, Hilmicem İntepe, Serhan Onat, Kıvanç Kasabalı, Ezgi Şenler, Basri Albayrak, Barış Yalçın, Cemalettin Çekmece, Tugay Bahşi, Sinan Bengier, Fatma Belgen, Bige Önal, Aslıhan Gürbüz
Category: Entertainment
Description: Su'nun, ailesiyle ilgili haberi Kelebek'ten saklaması, ikili arasında bir krize neden oluyor! Babası Evren hakkındaki olayı sadece Ateş ile paylaşmak isteyen Su, Kelebek'in kalbini kırar. Kelebek ile Su'nun arası bozulduktan sonra, Su sürpriz bir ziyarette bulunur. Kelebek, kalbinin kırıldığını ve Su'nun kalbini geri kazanması için fırsatı olduğunu söyler. Su'dan öpücük bekleyen Kelebek, beklediğini alır. İkili arasındaki kırgınlık, çok büyümeden yerini romantik dakikalara bırakır.
Duration: 3 minutes and 23 seconds
Rating: 8/10 - Good
Definition: HD
Published: May 08, 2017
Uploader: KanalD

Comments

Login / Register to comment.

Related Videos

KanalD • 8 months ago
Evlerini kaybettikten sonra Yıldız ve çocukları, Yıldızlı Otel'e yerleşirler. Kelebek, Su ile aynı çatı altında kalıyor; aşka geliyor!
Tatlı Küçük Yalancılar • 2 years ago
Tatlı Küçük Yalancılar'a dair her şey startv.com.tr'de → http://www.startv.com.tr/video/arsiv/dizi/tatli-kucuk-yalancilar Tatlı Küçük Yalancılar'a Abone Olmak İçin → http://bit.ly/tky-dd-sub Yapımını O3 Turkey Medya’nın yaptığı, senaristliğini Elif Usman’ın ve Ergüden’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Cem Karcı’nın üstlendiği dizinin kadrosunda Şükrü Özyıldız, Bensu Soral, Büşra Develi, Dilan Deniz, Melisa Şenolsun ve Beste Kökdemir’in paylaştığı “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinin resmi YouTube kanalıdır.
KanalD • 1 year ago
Sinan’dan hesap sormak isteyen Pelin, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşıyor.
KanalD • 4 months ago
Ateş, Aslı'nın hasretine dayanamıyor; gece yarısı sürpriz yapıyor! Aralarındaki problemleri atlatmayı başaran Aslı ile Ateş, eski günlerine dönmeyi başarırlar. Ateş, gece yarısı Aslı'ya baskın yapar. Aslı'nın odasına pencereden gizlice giren Ateş, tüm riskleri göze alır. Ateş, Aslı'nın annesi Maya Bodrum'a geldikten sonra zar zor bir araya gelebildiklerini dile getirir. Aslı da Ateş'e katılsa da durumun bir süre daha böyle olacağını savunur. Aslı'nın odasında kalmak isteyen Ateş, olumlu yanıt alamaz. Pencereden gitmek zorunda kalan Ateş, içinde bulunduğu durumdan şikayet eder. Ateş gider gitmez, Aslı'nın odasına gelen Maya duyduğu sesi sorgulamaya başlar.
Kiralık Aşk • 10 months ago
Kiralık Aşk'la ilgili her şey startv.com.tr'de → http://www.startv.com.tr/dizi/kiralik-ask Kiralık Aşk'a Abone Olmak İçin → http://bit.ly/ka-dd-sub Kendi halinde yaşayan Defne’nin birdenbire değişen hayatı ve aşkın komik halleri... Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından biri olan Ömer'i kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçek arkadaşlarıdır. Bu korkunç karmaşada, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer? Yapım: Ortaks Yapım Yapımcı: Melda Perahya Yalçın ve Mehmetcan Yüksel Yönetmen: Barış Yöş Senaryo: Meriç Acemi Oyuncu Kadrosu: Ömer: Barış Arduç Defne: Elçin Sangu Sinan: Salih Bademci Koriş: Onur Büyüktopçu Pamir: Seçkin Özdemir Seda: Müjde Uzman Necmi: Levent Ülgen Neriman: Nergis Kumbasar Sude: Melisa Şenolsun Türkan: Hikmet Körmükçü Hulusi: Ferdi Merter İsmail: Kerem Fırtına Nihan: Sanem Yeles Serdar: Osman Akça Esra: Melisa Giz Cengiz
KanalD • 1 year ago
Rana ile plan yapan Uzay, onu kendi tuzağına düşürüyor!
KanalD • 5 months ago
Hülya yeni bir planın peşine düşüyor; Kerim engelini aşması hiç kolay olmuyor! Torunbaş Ailesi'ni bitirmek için İpek'ten aldıkları videoyu, Hüseyin'e kaptıran Hülya ile Mahir'in arası bozulmuştu. Mahir bu yüzden, İpek'in güvenini kaybetmiş ve terk edilmişti. Hülya, hem Mahir'in gönlünü almak hem de İpek ile aralarının düzelmesi için Hüseyin'in odasındaki kasadan videoyu almak ister. Bunun için Kerim'de de kasayı açan kartın olduğunu düşünür. Uyanır uyanmaz Kerim'in eşyalarını karıştırmaya başlayan Hülya, Kerim'e yakalanır. Bahane üreterek olaydan sıyrılmaya çalışsa da Kerim'i kandırmak kolay olmaz.
KanalD • 1 year ago
Hülya ile Kerim'in aşkı tekrar alevleniyor; şakalaşan ikili bazı şartlar öne sürüyor. Kerim'i affeden Hülya, Kerim ile tekrar eski günlerine dönüyor!
KanalD • 8 months ago
Kelebek'in, Sevgililer Günü için Su'ya hazırladığı sürpriz, Su'yu çok mutlu eder ve ikili arasında romantik anlar yaşanır.
KanalD • 7 months ago
Ailesini ararken sıkıntılı günler geçiren Aslı'nın yardımına, her zaman olduğu gibi Ateş koşuyor!