Login or Register to save videos, comment and join the community trends. NO ADS!

Belgin GÖK-Sevdikçe Seni Ömrüm Artar Ey Yar (NİHAVEND)R.G.

· N/A · 68
Posted 3 weeks ago
RECEP, GAYRETLİ, İZMİR/TÜRKİYE, T.S.M., MÜZİK
Category: Music
Description: SOLİST:*BELGİN GÖK*VİDEOYU YAPAN*RECEP GAYRETLİ*BESTE: NEVESER KÖKDEŞGÜFTE: NEVESER KÖKDEŞUSUL: SEMÂÎMAKAM: NİHAVEND ****Sevdikçe Seni Ömrüm Artar Ey YarAşkındır güzelim bana yâdigarBaş başa kalsak seninle bir anDöksem sana içimi kalbim ferahlarHayal olmasa bu mes’ut günlerSolmasa kalpteki güzel çiçekler.
Duration: 3 minutes and 13 seconds
Rating: Unavailable
Definition: HD
Published: July 26, 2017
Uploader: RECEP GAYRETLİ

Comments

Login / Register to comment.

Related Videos

RECEP GAYRETLİ • 1 hour ago
SOLİST: *HİLAL ÇELEBİ* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: TEVFİK FİKRET BESTE: KANÛNÎ HACI ÂRİF BEY USUL: AKSAK MAKAM: KARCİĞAR KEMAN TAKSİMİNİ TÂKÎBEN **** Bir yâreli kuş çırpınıyor sânki telinde, Çıkmakta bu âvâz o garîbin ciğerinden; Ûdun mu hüner, yoksa o cânânın elinde Bir feyz mi var kim daha mu’ciz hünerinden? Billâh o eldir koparan rûhu yerinden! Çal, ben de olup “âh!” larımla sana dem-sâz, Çâk eylemedir sîne-i aşkı emelim, çal! Te’sîr-i tarabla olarak mâ’il-i pervâz, Tâ arş-ı ilâhîye kadar yükselelim, çal! Çal sevdiceğim, çal meleğim, çal güzelim Çal!
RECEP GAYRETLİ • 1 hour ago
SOLİST: *EDA ŞİMŞEK* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: ---- BESTE: MUSÂ SÜREYYA BEY USUL: SENGİN SEMÂÎ MAKAM: NİHAVEND **** Bir Gün O Güzel Şâd Edecek Ruhumu Sandım Sakin geceler bûsiş-i hicrânını andım Aşkın ezelî olduğuna sonra inandım Sakin geceler bûsiş-i hicrânını andım. **** Şâd etmek : Sevindirmek, mutlu etmek Bûsiş : Sapırtılı öpüş Hicrân : Ayrılık; ayrılığın yol açtığı onulmaz acı, üzüntü Ezelî : Başlangıcı belli olmayan, çok eski; öncesiz
RECEP GAYRETLİ • 2 days ago
SOLİST: *ORHAN ŞENER* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: MUSTAFA NAFİZ IRMAK BESTE: ŞÂDİ IŞILAY USUL: SENGİN SEMÂÎ MAKAM: SEGÂH **** Ruhunda Ölen Nağmede Sevda Sesi Varmı Anlat bana ey sevgili aşkın bu kadar mı? Kumral saçının telleri hicranı sarar mı Anlat bana ey sevgili aşkın bu kadar mı?
RECEP GAYRETLİ • 1 day ago
SOLİST: *EDA ŞİMŞEK* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: ORHAN SEYFİ ORHON BESTE: MAZMİ ATLIĞ USUL: SEMÂÎ MAKAM: NİHAVEND **** Benim gönlüm bir kelebek Dolaşıyor çiçek çiçek Tükenecek ömrü böyle Çırpınarak titreyerek Ne şerefli bir adı var Ne de büyük maksadı var Her gün biraz zedelenen İki ipek kanadı var * Her şey ona karşı durur Güneş yakar, kış dondurur Bazı tutar kanadından Bir fırtına yere vurur Benim gönlüm bir kelebek Dolaşıyor titreyerek Zavallının bir baharlık Ömrü böyle tükenecek * Sabırlıdır gözü toktur Zavallının derdi çoktur Yorulunca konacağı Bir yuvası bile yoktur.
Ali Suat ÖÇALAN • 4 years ago
http://www.facebook.com/aslihanerkisi Neveser Kökdeş / Nihavend
RECEP GAYRETLİ • 3 weeks ago
SOLİST: *EDA ŞİMŞEK* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: HÜSNÜ KAYIRAN BESTE: TAHSİN KARAKUŞ USUL: CURCUNA MAKAM: KÜRDİLİ HİCAZKÂR **** Bir Gün Görmese Gönlüm Seni Arar Bulanır Ne fena taliim var kimi sevsem el alır Gider aşkı elimden bana hicrânı kalır Ne fena taliim var kimi sevsem el alır.
RECEP GAYRETLİ • 2 months ago
SOLİST: *ASLI PAKALINLAR* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* BESTE: NEVESER KÖKDEŞ GÜFTE: NEVESER KÖKDEŞ USUL: SEMÂÎ MAKAM: NİHAVEND *** Sevdikçe Seni Ömrüm Artar Ey Yar Aşkındır güzelim bana yâdigar Baş başa kalsak seninle bir an Döksem sana içimi kalbim ferahlar Hayal olmasa bu mes’ut günler Solmasa kalpteki güzel çiçekler.
RECEP GAYRETLİ • 2 weeks ago
SOLİST: *NEVRA GÜNAY TOSUN* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: EMRİYE GÜRDAL BESTE: EMİN ONGAN USUL: DÜYEK MAKAM: NİHAVEND KEMAN TAKSİMİ: TALAT ER **** Bugün Yine Gönlümün Bahçesinde Gezindim Sana Baktım Ay Kadar Bahar Kadar Güzeldin Gel Gör Beni Nelere Dûçâr Eyledi Derdin Sana Baktım Ay Kadar Bahar Kadar Güzeldin.
RECEP GAYRETLİ • 3 weeks ago
SOLİST: *M.DOĞAN DİKMEN* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: MEHMET BAHAÜDDİN EFENDİ BESTE: AHMET HATİPOĞLU USUL: EVFER MAKAM: ACEM KÜRDİ **** Geldi Bir Hâle Gönül Gelmez Hayâle Gönül Arzular hep yandı da kaldı bir nâle gönül * İnleyim dinle gönül dinleyim inle gönül İmil imil yanalım Şöyle seninle gönül * Yolladım seni gönül unuttun beni gönül Derdin şimdi gelirim yıl oldu hani gönül.
Asuman Kertmen • 6 months ago
ASUMAN KERTMEN'DEN SEVGİLERLE Canlı yayın-14 Şubat-2017/Şef:Suat Yıldırım Beste ve güfte:Arif Sami Toker/Makam:Muhayyer kürdi