Login or Register to save videos, comment and join the community trends. NO ADS!

Ans. Laine - Hoogsas rütmis

· 1 · 11 thousand
Posted 5 years ago
Laine, Hoogsas rütmis
Category: Music
Description:
Duration: 2 minutes and 26 seconds
Rating: 9/10 - Excellent
Definition: SD
Published: March 12, 2012
Uploader: Leelo Leelo

Comments

Login / Register to comment.

Related Videos

Eesti Rahvusringhääling • 2 years ago
http://err.ee/
Jaak Lepik • 5 years ago
Õpi ära liikumine alates kohast 1:58, leia sõber ja mägi (või muu kõrgem koht) ning anna kuuma! Esine lühidalt, ilmu ja kao ootamatult. Ning riik hakkab varsti taevast lisaks marutaudivaktsiinile mannat külvama. Lõige ETV 2002. aasta videokogumikust "ETV kuld. Pop". Paistab, et ETV on selle kogumiku säilitanud samal moel nagu ta ilmus kaubandusse VHS-kassetil - ülanurgas näeme kõrvuti Eesti Televisiooni logosid aastast 2002 (ETV) ja 2009 (ETV2). See laul on lõigatud ETV2st 01.01.2009. Sari „ETV kuld" koosnes kolmest VHS-kassetist (Estraad, Pop, Rock). Need pani kokku Vahur Kersna ning vähemalt üks neist eemaldati mõne aja pärast kaubandusvõrgust seoses autoriõiguste rikkumisega (kui ma õigesti mäletan, siis see oli kassett Rock).
MartinL • 5 years ago
originaalpealkiri: Le Petite Cordonnier (Francis Lemarque - Heldur Karmo)
mixedbyghost23 • 4 years ago
FriikD • 5 years ago
Osta siit: (muusika24 on lõpetanud tegevuse) Ma ei oma antud teose autoriõigusi ega teeni sentigi video pealt. Kui oled käesoleva muusikateose autoriõiguste omaja ning sa ei soovi, et see pala kõiksusele kättesaadaval oleks, siis palun kontakteeru minuga läbi e-maili, mille aadressi leiad profiili kirjeldusest. Laine - Saagu nüüd mis saab, laulusõnade ning hea helikvaliteediga. Facebook: http://facebook.com/eestimuusika
Indrek Siitan • 6 years ago
Fucs Studio • 4 years ago
Leila Miller, Heino seljamaa, Jaak Jürisson, Sven Himma, Ants Õnnis, Uno Kõrsmaa. Kontsertversioon aastast 1982 mille albumiversioon ilmus 1983 ka Мелодия 7" vinüülplaadil C62 19411 007. Muusika David Edmunds, Sõnad Leila Miller. Tegemist on kaveriga 1979a Dave Edmunds`i loost "Queen Of Hearts".
Eesti Rahvusringhääling • 4 years ago
http://err.ee/ Perekond Tiia ja tütred esitasid "Perepeol" loo "Õnne tipul".
Labais • 3 years ago
Laine oli ENSV Riikliku filharmoonia estraadiansambel, mille 1960. aastal asutas Gennadi Podelski. Algkoosseisus laulsid: Anne Taniel (Telman), Urvi Hirvoja, Milvi Tammik, Helle Barbo, Anne Peterson (Ivask), Leili Värk (Kiil), Marta Oja (Tuulik), Leida Lukk (Pukk). Ansambli 1982. aasta koosseisus laulsid: Krista Krinbergs, Lea Vetter, Sirje Põllu ja Ülle Ernits. Vahepealsetesse koosseisudesse on kuulunud: Lagle Alpius, Novella Hanson, Silvi Juhanson, Katrin Kalde (Kuševski), Milvi Klaas, Kaja Kõlar, Viivi Laas, Merle Lilje (Ploom), Saimi Murro, Kersti Naissoo (Johannson), Anne-Lii Pops, Heidy Tamme, Anne Velli (Saller) jt 1981. aastal tuli ka algkoosseis taas kokku (H. Barbo asemel Viivi Laas) ja alustas taas tegevust Podelski juhatusel ansamblina võttes endale nime «Laine-1».
Leelo Leelo • 5 years ago