Login or Register to save videos, comment and join the community trends. NO ADS!

8/D Öğrenc!LEri

· N/A · 73
Posted 8 years ago
dasd
Category: Film & Animation
Description: 2008-2009
Duration: 3 minutes and 14 seconds
Rating: Unavailable
Definition: SD
Published: February 27, 2009
Uploader: gencfenerli07

Comments

Login / Register to comment.

Related Videos

DSG452 • 9 years ago
faruk demirbağ 8C
gencfenerli07 • 8 years ago
UNUTULMAZ 8-D
Show TV • 1 year ago
Ayşegül ve Can'ın Havuz Macerası *** Yapım: MF Yapım Yapımcı: Faruk Bayhan Yönetmen Barış Yöş Senaryo: Banu Kiremitçi Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
mustafa özen • 3 months ago
23 Nisan Gösterisi
Reyhan Çınar • 1 year ago
... Dizinin Adı: SASSY GO GO
Özkan POLAT • 2 months ago
ABONE OLMAYI BEGENMEYI UNUTMAYALIM :D FACEBOOK: https://www.facebook.com/profile.php?id 100016057364097
Şirinler • Resmi Kanal! • 1 year ago
Tembel Şirin, Şirin Baba'nın kendisine yüklediği tüm işlerden uzakta, Cennet Adası'nda olduğunu hayal eder. Ancak hayali, kendisini bir kez daha hevesle çalışmaya geri gönderen bir kabusa dönüşür. Daha Fazla Video İzleyin ► https://goo.gl/ENFIfU Buradan Abone Olun ► https://goo.gl/uYmJ99 Web Sitemizi Ziyaret Edin ► http://goo.gl/szB5Gh Şirnler'le Tanışın ► http://goo.gl/86N6MK Eğlence ve Oyunlar ► http://goo.gl/O7uvoS Vikipedi ► https://goo.gl/bvK3zh Tüm destekleriniz için teşekkür ederiz, videoları puanlamanız ve yorum yazmanız bizleri her zaman mutlu eder! Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
fatih anar • 3 years ago
yahya kemal ortaokulu idareci öğretmen ve 8.sınıf öğrencileri olarak mezuniyet anısına okulumuzda öğrencilerimizin ileride izlediklerinde tatlı bir tebessüm etmeleri arkadaşları ve öğretmenleri ile bir hatıraları olması için çektiğimiz klibimiz:))
YAPYAP • 1 year ago
Yeni bir Hayat Okulu videosu ile daha karşınızdayız. Bu kez birbirinden sinir bozucu ilkokul esprilerini liste haline getirdik. ► Hayat Okulu serimizin tüm videoları tam şurada: https://goo.gl/pKVnza Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: ► Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum ► Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi ► BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: ► http://facebook.com/MediakraftTurk
furkan derecik • 3 years ago
TGB üyeleri üniversitenin içindeki çardaklarda Deniz, Yusuf ve Hüseyin'in mücadelesini yakalandıkları şehirden devam ettirdiklerini ilan ettirdiler. Resim sergisi ile başlayan etkinlik türkülerle ve şiir dinletisi ile devam etti. Etkinlikten sonra gençler Deniz Gezmiş'in yolunda 68 kuşağının yaptığı gibi 19 Mayıs'ta Samsun Ankara yürüyüşüne katılacaklarını ilan ettiler.